Sanborn

28.02.2011 07:29

Netín - Sanborn 4 : 4 Zápas jsme odehráli v neděli 27.2.2011. Do tohoto zápasu jsme nastoupili s vědomím: pokud nechceme ztratit kontakt ze špicí musíme bodovat. Tohoto si byl vědom i náš soupeř a na hře to bylo náležitě znát. Před zápasem jsme nevěděli žádné výsledky předchozích zápasů ani to, že TS porazily Bory. Hra byla velice rychlá a místy i tvrdá. Do zápasu jsme nastoupili s dvanácti hráči, ale po pár minutách hry, přišlo první zranění, které nás stálo jednoho hráče v poli. Šance se přelévali z jedné strany na druhou. V první půli jsme měli více ze hry, ale nedokázali jsme to využít brankově. Po první části hry byl nerozhodný stav dva dva. V druhé části jsme byli více vylučováni a to nás stálo mnoho sil navíc. Zhruba sedm minut před koncem vstřelil Marek Plhák rozdílovou branku, ale Sanborn o dvě minuty na to srovnal na konečnou zaslouženou remízu. Koho musím rozhodně z našich hráčů pochválit tak je Pavel  Podsedek, který odehrál první zápas po zranění v této sezóně  a to ve velkém stylu. Tímto Tě Pavle mezi námi vítáme. Sanbornu přejeme hodně sportovních úspěchů a jako již tradičně dík fanklubu za podporu. A teď již.........Bory!!!

Střelci branek: Plhák T 2x, Plhák M., Sýkora